Láska kvete v každém věku

Položka 20 Láska kvete v každém věku

(1859 Modena–1944 Maranello, Modena)

olej na plátně
45 x 58,5 cm
signováno vlevo nahoře: E. Zampighi

48 000 Kč
1 780 EUR
110 000 Kč