20

Eugenio
Zampighi
(1859 Modena–1944 Maranello, Modena)
(1859–1944)
Láska kvete v každém věku
Love Blooms in Every Age
48 000 Kč
1 780 EUR
110 000 Kč

olej na plátně
45 x 58,5 cm
signováno vlevo nahoře: E. Zampighi

Oil on canvas
Dimensions: 45 x 58.5 cm
Signed upper left “E. Zampighi”