26

Reisner
(konec 19. a začátek 20. století)
Late 19th and early 20th century
Les
Forest
15 000 Kč
560 EUR
39 000 Kč

olej na lepence
43 x 42 cm
signováno a datováno vpravo dole

Oil on board
Dimension: 43 x 42 cm
Signed lower right

Consulted with Professor Jaromir Zemina