27

Václav
Jansa
(1859 Německé Zlatníky–1913 Černošice)
(1859–1913)
Pobřeží Krku
Coast at Krk
11 000 Kč
410 EUR
18 000 Kč

akvarel na papíře
výřez pasparty: 15,5 x 34,5 cm
signováno vpravo dole: Vácslav Jansa
na rubu staré štítky (první majitel Dr. Zlatník)

Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Watercolor on paper
Cut from mat: 15.5 x 34.5 cm
Signed lower right “Vácslav Jansa”
Verso old labels including the first owner Dr. Zlatnik

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.