16

Antonín
Hudeček
(1873 Loucká u Mšena - 1942 Častolovice)
(1873 Loucká near Mšeno - 1942 Častolovice)
Letní krajina
Summer Landscape
1900 - 1905
800.000 Kč
29.630 EUR

olej na plátně
80 x 120 cm
signováno vpravo dole: Ant. Hudeček

oil on canvas
80 x 120 cm
signed lower right: Ant. Hudeček