18

Malva
Schalek
(1882 Praha - 1944 Osvětim)
(1882 Prague - 1944 Auschwitz)
Kytice ve váze
Flowers in a Vase
19.000 Kč
700 EUR

olej na lepence
36 x 28 cm
signováno vpravo dole: Malva Schalek

oil on cardboard
36 x 28 cm
signed lower right: Malva Schalek