19

Jakov Ivanovich
Brovar
(1864 Kapitonovka u Kiewa – 1941 St. Petersburg)
(1864 Kapitonovka near Kiew – 1941 St. Petersburg)
Na venkově
Countryside
1905
190.000 Kč
7.040 EUR

olej na plátně
76 x 124,5 cm
signováno a datováno vpravo dole azbukou: Brovar 1905

oil on canvas
76 x 124,5 cm
signed and dated lower right in Cyrillic: Brovar 1905