Položka 19 Na venkově

(1864 Kapitonovka u Kiewa – 1941 St. Petersburg)
1905

olej na plátně
76 x 124,5 cm
signováno a datováno vpravo dole azbukou: Brovar 1905

190.000 Kč
7.040 EUR