Položka 21 Myjavanka

(1861 Kněždub - 1940 Hroznová Lhota)
1911

olej na plátně
68 x 36 cm
signováno s přípisem a datováno vpravo dole: J. U. Myjavanka 1911

180.000 Kč
6.670 EUR