21

Joža
Úprka
(1861 Kněždub - 1940 Hroznová Lhota)
Myjavanka
Myjavanka
1911
180.000 Kč
6.670 EUR

olej na plátně
68 x 36 cm
signováno s přípisem a datováno vpravo dole: J. U. Myjavanka 1911

oil on canvas
68 x 36 cm
signed and dated with an inscription lower right: J. U. Myjavanka 1911