22

Bohumil
Mareček
(1884 Praha - 1962 Praha)
(1884 Prague - 1962 Prague)
Ležící akt
Lying Nude
1916
15.000 Kč
560 EUR

olej na plátně
61 x 76 cm
signováno a datováno vlevo nahoře: B. Mareček 1916.

oil on canvas
61 x 76 cm
signed and dated upper left: B. Mareček 1916.