25

František
Jakub
(1875 Praha – 1940 Praha)
(1875 Prague – 1940 Prague)
Po koupeli
After Bath
1924
230.000 Kč
8.520 EUR

olej na plátně
152,5 x 96 cm
signováno a datováno vpravo dole: F. Jakub 1924

oil on canvas
152,5 x 96 cm
signed and dated lower right: F. Jakub 1924