26

Eduard
Veith
(1856 Nový Jičín - 1925 Vídeň)
(1856 Nový Jičín - 1925 Vienna)
Dívka s květinami
Girl with Flowers
22.000 Kč
810 EUR

akvarel na papíře
výřez pasparty: 13,5 x 12 cm
signováno vpravo nahoře: E. Veith, Wien

watercolour on paper
cut of passe-partout: 13,5 x 12 cm
signed upper right: E. Veith, Wien