27

Eduard
Veith
(1856 Nový Jičín - 1925 Vídeň)
(1856 Nový Jičín - 1925 Vienna)
Dcery Rýna a trpaslík Alberich (Prsten Nibelungův)
Rhine Daughters and Dwarf Alberich (The Ring of the Nibelung)
1909
750.000 Kč
27.780 EUR

Olej na plátně
128 x 96 cm
signováno a datováno vlevo dole: E. Veith 1909 Wien

oil on canvas
128 x 96 cm
signed and dated lower left: E. Veith 1909 Wien