29

Roman
Havelka
(1877 Jemnice -1950 Znojmo)
(1877 Jemnice - 1950 Znojmo)
Odpočinek
Rest
15.000 Kč
560 EUR

olej na lepence
17,5 x 29 cm
signováno vlevo dole: R. Havelka

oil on carton
17,5 x 29 cm
signed lower left: R. Havelka