36

Georges (Jiří)
Kars
(1882 Kralupy nad Vltavou - 1945 Ženeva)
(1882 Kralupy nad Vltavou- 1945 Geneva)
Mallorca
Mallorca
1927
270.000 Kč
10.000 EUR

olej na plátně
50 x 65 cm
signováno a datováno vpravo dole: Kars 27
vzadu razítko z výstavy

oil on canvas
50 x 65 cm
signed and dated lower right: Kars 27
exhibition stamp on the reverse