Položka 36 Mallorca

(1882 Kralupy nad Vltavou - 1945 Ženeva)
1927

olej na plátně
50 x 65 cm
signováno a datováno vpravo dole: Kars 27
vzadu razítko z výstavy

270.000 Kč
10.000 EUR