Položka 130 Pohled na hrad nad zalesněným údolím

(1825 Praha - 1893 Praha)

olej na dřevě
19,7 x 25,3 cm
signováno dole uprostřed monogramem: LP a na rubu L. Piepenhagen fecit.
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika

65.000 Kč
2.410 EUR