Položka 130 Pohled na hrad nad zalesněným údolím
olej na dřevě
19,7 x 25,3 cm
signováno dole uprostřed monogramem: LP a na rubu L. Piepenhagen fecit.
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
65.000 Kč
2.410 EUR