130

Louisa
Piepenhagen
(1825 Praha - 1893 Praha)
(1825 Prague - 1893 Prague)
Pohled na hrad nad zalesněným údolím
View of Castle with Forested Valley
65.000 Kč
2.410 EUR

olej na dřevě
19,7 x 25,3 cm
signováno dole uprostřed monogramem: LP a na rubu L. Piepenhagen fecit.
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika

oil on wood
19,7 x 25,3 cm
signed bottom centre: LP and on the reverse L. Piepenhagen fecit.
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik