37

Alfréd
Justitz
(1879 Nová Cerekev u Pelhřimova - 1934 Bratislava)
(1879 Nová Cerekev near Pelhřimov - 1934 Bratislava)
Postavy v krajině
Figures in Landscape
15.000 Kč
560 EUR

kolem 1910
akvarel a tužka na papíře
výřez pasparty: 20 x 15,5 cm
signováno vpravo dole: Justitz
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha

around 1910
watercolour and pencil on paper
cut of passe-partout: 20 x 15,5 cm
signed lower right: Justitz
Provenance: Milan Heidenreich’s collection