38

Alfréd
Justitz
(1879 Nová Cerekev u Pelhřimova - 1934 Bratislava)
(1879 Nová Cerekev near Pelhřimov - 1934 Bratislava)
Zátiší na stole
Still Life on the Table
1929
30.000 Kč
1.110 EUR

pastel a tužka na papíře
21,5 x 27 cm
signováno a datováno vpravo dole: A. Justitz 1929
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha

pastel and pencil on paper
21,5 x 27 cm
signed and dated lower right: A. Justitz 1929
Provenance: Milan Heidenreich’s collection