128

Pier Francesco
Briglia
(1737 Řím - kolem 1794)
(1737 Rome - around 1794)
Zátiší se štikami
Still Life with Pikes
120.000 Kč
4.440 EUR

olej na plátně
64 x 86 cm
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika

oil on canvas
64 x 86 cm
signature not found
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik