39

František
Vobecký
(1902 Trhový Štěpánov - 1991 Praha)
(1902 Trhový Štěpánov - 1991 Prague)
Akt dívky
Nude
1930
250.000 Kč
9.260 EUR

olej na plátně
62,5 x 47 cm
signováno vlevo dole: Vobecký
na rubu opatřeno pozůstalostním razítkem

oil on canvas
62,5 x 47 cm
signed lower left: Vobecký
inheritance stamp on the back