125

Johannes (Jan)
Kupezky
(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Podobizna malíře města Norimberga Jorga Durenfurtha (1694- po r. 1736) s živým kaprem
Portrait of Painter Jorg Durenfurth (1694- after 1736) with a Carp
1.200.000 Kč
44.440 EUR

olej na plátně
79 x 61,5 cm
signováno a datováno na rubu obou vertikálních příček originálního napínacího rámu
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

oil on canvas
79 x 61,5 cm
signed and dated on the reverse on both vertical crossbars of the original blind frame
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik
Publicated: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk