40

Vojtěch
Erdélyi
(1891 Zahat - 1955 Užhorod)
(1891 Zahat - 1955 Užhorod)
Stromová alej
Tree Alley
1925
230.000 Kč
8.520EUR

olej na plátně
61 x 46 cm
signováno a datováno vpravo dole: Erdélyi 1925
Přiložen znalecký posudek PhDr.L.Podušela

oil on canvas
61 x 46 cm
signed and dated lower right: Erdélyi 1925
Expertise by Dr.L.Podusel attached.