42

Josef
Čapek
(1887 Hronov – 1945 Bergen Belsen)
Torzo mladého muže
Torso of a Young Man
1914
80.000 Kč
2.960 EUR

akvarelem kolorovaný dřevoryt na japanu
rozměry malby: 21 x 10 cm
celkové rozměry papíru japan: 44 x 29 cm
signováno vpravo dole: J. Čapek
Provenience: ze sbírky francouzského básníka a filozofa Alexandra Mercereau

watercoloured woodcut on japan paper
dimensions of the painting: 21 x 10 cm
dimensions on the japan paper: 44 x 29 cm
signed lower right: J. Čapek
Provenance: collection french poet and philosopher Alexandre Mercereau