30

Josef
Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)
(1909 Horní Kruty - 1984 Prague)
Krčský les
Krč Forest
35.000 Kč
1.300 EUR

olej na malířské lepence
34,5 x 49 cm
signováno vlevo dole: Jos. Procházka
vzadu autorské razítko

oil on cardboard
34,5 x 49 cm
signed lower left: Jos. Procházka
authorial stamp on the reverse