Položka 30 Krčský les

(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

olej na malířské lepence
34,5 x 49 cm
signováno vlevo dole: Jos. Procházka
vzadu autorské razítko

35.000 Kč
1.300 EUR