32

Emil
Orlik
(1870 Praha - 1933 Berlín)
(1870 Prague - 1933 Berlin)
Františkánská zahrada v Praze
Franciscan Garden in Prague
300.000 Kč
11.110 EUR

před rokem 1905
olej na plátně
77,5 x 67,5 cm
signováno na rubu: Orlik

before 1905
oil on canvas
77,5 x 67,5 cm
signed on the back: Orlik