Položka 33 Paris Café

(1884 Praha – 1965 Londýn)

30. léta 20. století
olej na desce
56 x 70 cm
signováno vpravo dole: Feigl
vzadu starý štítek Paris Café No. 13

200.000 Kč
7.410 EUR