34

Emil
Orlik
(1870 Praha - 1933 Berlin)
(1870 Prague - 1933 Berlin)
Prezident Československé republiky T. G. Masaryk
President Tomáš G. Masaryk
1930
300.000 Kč
11.110 EUR

olej na plátně
70 x 50 cm
signováno, datováno a popsáno vpravo uprostřed: Orlik /24.I.1930/LÁNY
Provenience: Baron Gomperz, Oslavany

oil on canvas
70 x 50 cm
signed and dated on the right side: Orlik /24.I.1930/LÁNY
Provenance: Baron Gomperz, Oslavany