35

Ernest
Neuschul
(1895 Ústí nad Labem - 1968 Londýn)
(1895 Ústí nad Labem - 1968 London)
Portrét prezidenta Československa Dr. Edvarda Beneše
Portrait of Czechoslovak president Dr. Edvard Beneš
1938
70.000 Kč
2.590 EUR

olej na plátně
117 x 89,5 cm
signováno vpravo dole: Neuschul, popsáno vlevo dole: Dr. Beneš

oil on canvas
117 x 89,5 cm
signed lower right: Neuschul, lower left: Dr. Beneš