43

Václav
Špála
(1885 Žlunice u Nového Bydžova -1946 Praha)
(1885 Žlunice near Nový Bydžov - 1946 Prague)
Les
Forest
18.000 Kč
670 EUR

1915
akvarel na papíře
výřez pasparty: 35 x 28,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: V Špála 15

1915
watercolour on paper
cut of passe-partout: 35 x 28,5 cm
signed and dated lower right: V Špála 15