124

Johannes (Jan)
Kupezky
(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Alegorie sluchu (hudby) v podobě umělcovy manželky
Allegory of Music
2.700.000 Kč
100.000 EUR

olej na plátně
92,5 x 75 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

oil on canvas
92,5 x 75 cm
signature not found (artists didn’t sign most of his works)
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik
Publicated: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk