44

Marie
Galimberti -Provázková
(1880 Jindřichův Hradec - 1951 Litoměřice)
Podzimní kytice
Autumn Bouquet
12.000 Kč
440 EUR

olej na plátně
45 x 37 cm
signováno dole uprostřed: Galimbertiová
vzadu starý štítek

oil on canvas
45 x 37 cm
signed at the bottom: Galimbertiová
old label on the reverse