123

Johannes (Jan)
Kupezky
(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Sv. František z Assisi
Francis of Assisi
1.050.000 Kč
38.890 EUR

olej na plátně
81,6 x 61 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

oil on canvas
81,6 x 61 cm
signature not found (artists didn’t sign most of his works)
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik
Publicated: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk