122

Johannes (Jan)
Kupezky
(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Autoportrét - Vlastní podobizna dle skutečnosti
Self-portrait
1.300.000 Kč
48.150 EUR

olej na papíře lepeno na podložku
45 x 30,3 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

oil on paper laid down on cardboard
45 x 30,3 cm
signature not found (artists didn’t sign most of his works)
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik
Publicated: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk