47

Jan
Zrzavý
(1890 Vadín u Havlíčkova Brodu – 1977 Praha)
(1890 Vadín near Havlíčkův Brod – 1977 Prague)
Krásná Hora
Krásná Hora
1933
850.000 Kč
31.480 EUR

olej na plátně
27,5 x 35,5 cm
signováno a datováno vlevo nahoře: Zrzavý J. 1933 a dále vlevo dole: J.Z. 25. VIII. 33
na rámu štítek Kunsthandlung W. Welker,Heidelberg

oil on canvas
27,5 x 35,5 cm
signed and dated upper left: Zrzavý J. 1933 and lower left: J.Z. 25. VIII. 33
label Kunsthandlung W. Welker,Heidelberg on the frame