Položka 47 Krásná Hora

(1890 Vadín u Havlíčkova Brodu – 1977 Praha)
1933

olej na plátně
27,5 x 35,5 cm
signováno a datováno vlevo nahoře: Zrzavý J. 1933 a dále vlevo dole: J.Z. 25. VIII. 33
na rámu štítek Kunsthandlung W. Welker,Heidelberg

850.000 Kč
31.480 EUR