48

František
Foltýn
(1891 Královské Stachy -1976 Brno)
Abstraktní kompozice
Abstract composition
40.000 Kč
1.480 EUR

1934
kombinovaná technika na papíře
výřez pasparty: 38,5 x 26 cm
signováno a datováno vpravo dole: Foltýn 1934

1934
mixed media on paper
cut of passe-partout: 38,5 x 26 cm
signed and dated lower right: Foltýn 1934
Provenance: Milan Heidenreich’s collection