Položka 48 Abstraktní kompozice

(1891 Královské Stachy -1976 Brno)

1934
kombinovaná technika na papíře
výřez pasparty: 38,5 x 26 cm
signováno a datováno vpravo dole: Foltýn 1934

40.000 Kč
1.480 EUR