Položka 121 Salvator Mundi (Ježíš Kristus)

(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)

olej na plátně
64 x 49 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

1.100.000 Kč
40.740 EUR