121

Johannes (Jan)
Kupezky
(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Salvator Mundi (Ježíš Kristus)
Salvator Mundi (Jesus Christ)
1.100.000 Kč
40.740 EUR

olej na plátně
64 x 49 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

oil on canvas
64 x 49 cm
signature not found (artists didn’t sign most of his works)
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik
Publicated: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk