49

Antonín
Pelc
(1895 Lišany – 1967 Praha)
(1895 Lišany – 1967 Prague)
Dívka z Martinique
Girl from Martinique
120.000 Kč
4.440 EUR

1941
olejová tempera na kartonu
výřez pasparty: 50,5 x 36,5 cm
signováno, datováno a popsáno vlevo dole: Pelc 1941 Martinique
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha

1941
oil distemper on cardboard
cut of passe-partout: 50,5 x 36,5 cm
signed, dated and titled lower left: Pelc 1941 Martinique
Provenance: Milan Heidenreich’s collection