51

Zdeněk František
Eberl
(1887 Praha - 1962 Paříž)
(1887 Prague - 1962 Paris)
Pohled na Monaco I. (Monackou skálu)
View of Monaco I.
40.000 Kč
1.480 EUR

olej na dřevě
26,5 x 35 cm
signováno vpravo dole: F. Eberl
vzadu staré razítko: Vitali & Lorenzi, 15 rue Carolina 15, Monaco

oil on panel
26,5 x 35 cm
signed lower right: F. Eberl
old stamp on the reverse: Vitali & Lorenzi, 15 rue Carolina 15, Monaco