52

Zdeněk František
Eberl
(1887 Praha - 1962 Paříž)
(1887 Prague - 1962 Paris)
Pohled na Monaco II. (Pohled na Monackou skálu s lodí)
View of Monaco II.
40.000 Kč
1.480 EUR

olej na mahagonové desce
27 x 35,5 cm
signováno vpravo dole: F. Eberl

oil on mahagony panel
27 x 35,5 cm
signed lower right: F. Eberl