53

Jan
Rambousek
(1895 Praha – 1976 Praha)
(1895 Prague – 1976 Prague)
Lepič plakátů
Poster Boy
80.000 Kč
2.960 EUR

olej na překližce
93,5 x 60 cm
signováno vlevo dole: J. Rambousek

oil on plyboard
93,5 x 60 cm
signed lower left: J. Rambousek