54

Vincenc
Beneš
(1883 Lišice u Chlumce nad Cidlinou – 1979 Praha)
(1883 Lišice near Chlumec nad Cidlinou – 1979 Prague)
Kytice růží s jablky
Bouquet of Roses with Apples
120.000 Kč
4.440 EUR

olej na plátně
66 x 52 cm
signováno vpravo dole: V. Beneš

oil on canvas
66 x 52 cm
signed lower right: V. Beneš