55

Jaroslav
Veris
(1900 Vsetín – 1983 Kutná Hora)
Surrealistická kompozice
Surrealist Composition
15.000 Kč
560 EUR

kolem roku 1935
tuš na papíře
63 x 48 cm, výřez pasparty: 50 x 35 cm
signováno vpravo dole: Veris
Provenience: z pozůstalosti autora

around 1935
ink on paper
63 x 48 cm, cut of passe-partout: 50 x 35 cm
signed lower right: Veris
Provenance: artist’s inheritance