Položka 55 Surrealistická kompozice

(1900 Vsetín – 1983 Kutná Hora)

kolem roku 1935
tuš na papíře
63 x 48 cm, výřez pasparty: 50 x 35 cm
signováno vpravo dole: Veris
Provenience: z pozůstalosti autora

15.000 Kč
560 EUR