56

Jindřich
Štyrský
(1899 Dolní Čermná - 1942 Praha)
(1899 Dolní Čermná - 1942 Prague)
Bez názvu (Erotická koláž)
Untitled (erotic collage)
900.000 Kč
33.330 EUR

1933
koláž a inkoust na papíře
320 x 274 mm
signováno a datováno vpravo dole: ŠTYRSKÝ 1933
vzadu věnování: "Milému Jiřímu jeho Jindřich Štyrský 8.III.33"
Přiložena expertiza PhDr. Karla Srpa

1933
collage and ink on paper
320 x 274 mm
signed and dated lower right: ŠTYRSKÝ 1933
dedication on the reverse: "Milému Jiřímu jeho Jindřich Štyrský 8.III.33" / "To beloved Jiří his Jindřich Štyrský 8.III.33"
Expertise by Dr. Karel Srp attached.