57

Jan
Bauch
(1898 Praha – 1995 Praha)
(1898 Prague – 1995 Prague)
Sedící akt
Sitting Nude
30. 000 Kč
1.110 EUR

30. léta 20. století
původní bronzový odlitek
29,5 x 20 cm
Provenience: soukromá sbírka Vídeň

1930’s
original bronze cast
29,5 x 20 cm
signature not found
Provenance: private collection Vienna