111

Rudolf
Fila
(1932 Příbram na Moravě - 2015 Bratislava)
Bez názvu
Untitled
1978
30.000 Kč
1.110 EUR

kombinovaná technika, papír, sololit
65,5 x 36,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: R. Fila 78
Provenience: z pozůstalosti malíře Ladislava Nováka

mixed media on paper laid down on plywood
65,5 x 36,5 cm
signed and dated lower right: R. Fila 78
Provenance: inheritance of Czech painter Ladislav Novák