Položka 111 Bez názvu

(1932 Příbram na Moravě - 2015 Bratislava)
1978

kombinovaná technika, papír, sololit
65,5 x 36,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: R. Fila 78
Provenience: z pozůstalosti malíře Ladislava Nováka

30.000 Kč
1.110 EUR