58

Josef
Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)
(1898 Prague - 1957 Prague)
Zima v Hlubočepích (Praha)
Winter in Hlubočepy (Prague)
50.000 Kč
1.850 EUR

olej na plátně
50 x 65 cm
signováno vpravo dole: MULTRUS

oil on canvas
50 x 65 cm
signed in the right lower corner: MULTRUS