Položka 108 Motýli

(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
1968

kombinovaná technika na papíře
42 x 29,5 cm
signováno monogramem a datováno 1968 vlevo dole
Provenience: z pozůstalosti autora

30.000 Kč
1.110 EUR