108

Ladislav
Novák
(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
Motýli
Butterflies
1968
30.000 Kč
1.110 EUR

kombinovaná technika na papíře
42 x 29,5 cm
signováno monogramem a datováno 1968 vlevo dole
Provenience: z pozůstalosti autora

mixed media on paper
42 x 29,5 cm
signed with initials and dated 1968 lower left
Provenance: author’s inheritance