106

Jiří
Kolář
(1914 Protivín - 2002 Praha)
(1914 Protivín - 2002 Prague)
Rembrandtova Saskia
Rembrandt’s Saskia
28.000 Kč
1.040 EUR

začátek 60. let 20. století
muchláž
výřez pasparty: 30,5 x 22 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky Ladislava Nováka

beginning of 1960’s
muchlage
cut of passe-partout: 30,5 x 22 cm
signature not found: artists didn’t sign most of his works of the beginning of 1960’s
Provenance: collection of Czech painter Ladislav Novák