105

Jiří
Kolář
(1914 Protivín - 2002 Praha)
(1914 Protivín - 2002 Prague)
Hlava
Head
28.000 Kč
1.040 EUR

začátek 60. let 20. století
koláž na kartonu
výřez pasparty: 27 x 19 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

beginning of 1960’s
collage on cardboard
cut of passe-partout: 27 x 19 cm
signature not found: artists didn’t sign most of his works of the beginning of 1960’s
Provenance: collection of Czech painter Ladislav Novák