61

Emil
Filla
(1882 Chropyně – 1953 Praha)
(1882 Chropyně – 1953 Prague)
Zátiší s podnosem a lahví
Still Life with Tray and Bottle
3.750.000 Kč
138.890 EUR

1930
olej na plátně
51 x 65 cm signováno vlevo nahoře Emil Filla 30
Na rubu razítko vystaveno v Mánesu 1932.
Přiložena expertiza prof. Jaromíra Zeminy

1930
oil on canvas
51 x 65 cm signed upper left: Emil Filla 30
Exhibition stamp from Mánes 1932 on the reverse.
Expertise by Professor Jaromír Zemina attached