62

František
Tichý
(1896 Praha – 1961 Praha)
(1896 Prague – 1961 Prague)
Paganini
Paganini
80.000 Kč
2.960 EUR

1945
akvarel na papíře
výřez pasparty: 17 x 14,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: Tichý 45
vzadu popisek rukou autora: „To je tedy nejposlednější, kterého mám v koncepci. Tak to užijte ve zdraví!! Váš T.“ a další popisek: „Olej na toto téma je reprodukován v publikaci: Jan Tomeš -František Tichý, Malířské dílo, Odeon, 1976, pod č. 385. Suchá jehla na toto téma je reprodukována v publikaci: František Dvořák - František Tichý. Grafické dílo SNKLU, 1961, č. soupisu 150.“

1945
watercolor on paper
cut of passe-partout: 17 x 14,5 cm
signed and dated lower right: Tichý 45
artist’s note on the reverse: „To je tedy nejposlednější, kterého mám v koncepci. Tak to užijte ve zdraví!! Váš T.“ / “This is the latest of my concepts. Enjoy it in good health!! Your T.” and note about publication of the painting.