Položka 104 60 x DÍK

(1914 Protivín - 2002 Praha)

začátek 60. let 20. století
muchláž na kartonu
výřez pasparty: 21 x 16 cm
signováno vpravo uprostřed: JK
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

18.000 Kč
670 EUR